KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14897201
nr 1489 7201
Alb Larsson, Strandbild. Signerad. Olja på duk, 35x45 cm, yttermått inklusive ram: 45x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 12 september 2022
kl 18:34:39
500 kr
700 kr